Forum SF

Shadow Forces - Team MB II

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-12-20 19:14:59

Commander_Cody

Administrator

6108055
Zarejestrowany: 2007-06-29
Posty: 242
Punktów :   

Game Over

z Przykrością inforumję o zamknięciu przeze mnie teamu Shadow Forces. Składa się na to wiele czynników.
1) nie jestem dobrym leaderem, nie organizowałem wam ani treningów ani meczy, wynikało to z mojego brkau czasu - przepraszam
2) coraz mniej ludzi gra - przykro mi
3) nikt prawie nie udziela się na forum - a szkoda
4) nie ma sensu marnować waszego skilla - taka prawda

Dziękuje wam za te chwile spędzone razem, za wszystkie mecze, zwycięstwa i porażki życzę wam powodzenia w dalszym żcyiu osobistym jak i internetowym. Może pewnego dnia nastąpi reaktywacja SF...

Nie mówie żegnajcie bo na pewno utrzymywać kontakt bedziemy o ile chceć będziecie. Mówię do zobaczenia. Trzymajcię się.

Offline

 

#2 2007-12-20 19:17:19

Sausuke

Podkiblowy

Zarejestrowany: 2007-07-05
Posty: 62
Punktów :   

Re: Game Over

Wielka szkoda.Ale to prawda Cody juz oddawna planowal zamkniecie teamu,ale jeszcze nie zamknol az do dzis:(To zalezalo wszystko od nas.....

Powodzenia wszystkim w dalszym zyciu....papap

Offline

 

#3 2007-12-20 20:19:51

MasterLuke

Zastepca podkiblowego

Zarejestrowany: 2007-06-29
Posty: 28
Punktów :   

Re: Game Over

ehh , wszystko ma swój początek i koniec i Cody nie obwiniaj się bo zycie teamu zalezy od całosci a nie od lidera pozdrawiam i niech moc bedzie zwami , z pewnoscia nie raz sie zobaczymy

Offline

 

#4 2007-12-20 21:04:10

Shadow

Rycerz

7727046
Zarejestrowany: 2007-06-29
Posty: 125
Punktów :   

Re: Game Over

no coz mozna powiedziec , bywaly dobre i zle chwile teamy, raz wiecej raz mniej osob gralo, i musialo dojsc do tego ze teams sie rozpadl , moze kiedys faktycznie bedzie reaktywacja jak bedziemy mieli wiecej czasu na gre.Zegnaj teams , jak ktos chce to mozna zawsze jakis kontakt utrzymac , powodzenia wam wszystkim zycze i milo sie z wami gralo. )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl