Forum SF

Shadow Forces - Team MB II


#1 2007-11-19 18:37:34

Commander_Cody

Administrator

6108055
Zarejestrowany: 2007-06-29
Posty: 242
Punktów :   

Mecz z cH

Akceptujemy wyzwanie, to bedzie też wasz 1 samodzielny mecz iż ja wyjeżdżam na weekend

chyba ze nie chcecie grac to napiszcie, ale pewnie chcecie bo narzekacie ze nic nie gramy.
Squad jaki wybieram na mecz to
CzarnuH, Killer, Tom, Shadow, Gibek.

Jednak Czarnego nie bedzie, wiec zamiast niego zagra hmmmm Fajans

Killer ET/ET
Tom Hero/BH
Shadow Sold/Sold - dowódca meczu
Gibek Jedi/Sith ew zmiana z Shadowem
Fajans - Clone i wybierz se druga klase np SBD albo Mando

Tyle z mojej strony, na mnie nie liczcie ts tez niech zalozy ktos

Offline

 

#2 2007-11-19 19:22:38

Gibek

Zastepca podkiblowego

7986899
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 24
Punktów :   

Re: Mecz z cH

... nie wiem jak chlopaki ale ja ... nie wzpowiem sie ... jak chcemy wygrac z cH jezeli gramy bez dwoch osob ktore zakladaly ten klan ... nie chodzi mi tylko o skill'a tylko ale tez o to ze bez czarnucha i Codiego to tam bedzie sajgon ... martwie sie tylko zeby nie narobic sobie wstydu ... juz nie mowie o przegranej ... mam nadzieje ze taktyki bedziemy sie trzymac i wogole ... ale moje zdanie jest takie: NIE GRAMY TEGO MECZU DO POWROTU CZARNEGO I CODIEGO!!!!


gg : 7986899
x-fire : gibex

Offline

 

#3 2007-11-19 20:11:00

Commander_Cody

Administrator

6108055
Zarejestrowany: 2007-06-29
Posty: 242
Punktów :   

Re: Mecz z cH

hmm też myśle zeby mecz przełożyć, chociaż spara mozna zagrac tylko nie klnijcie tam ani nic, jak juz to drzyjcie sie na tsie ale nie na chacie, 2 zawsze jak wrocimy mozna zrobic rewanż i ich skopać, bo skilowo uwazam ze damy im rade ale tylko od tego to zalezy jaka taktyka i czy bedziemy sie stosowac do niej. dalej rewanż bedzie dopiero w grudniu, ponieważ prawdopodobnie 1 grudnia gramy z team 3 bedzie to emcz przegrany, ale ebz walki sie nie damy, i ludzie chca z nami grac czyli z akogos tam nas uwazaja, zagrajcie jak umiecie najlepiej w sobote, a mocniej postaramy sie jak wroce z czarnym . Shadow dowodzi podczas meczu i sie go sluchac.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl