Forum SF

Shadow Forces - Team MB II


#1 2007-07-04 19:54:40

Commander_Cody

Administrator

6108055
Zarejestrowany: 2007-06-29
Posty: 242
Punktów :   

Taktyka: Lunar Base

Wiec na Lunara taktyka skomplikowana mocno nie jest.
Po stronie Imps potrzebujemy: Deka/ET, SBD, BH/Mando, Sith, Sold

Sith, Deka i Sold idą mainem, deka wjezdza na gora i rozstawia sie na skrzynkach przy schodach, sold podchodzi blizej drzwi skad wychodza reby, a sith stoi na skrzynkach naprzeciw drzwi i ich zadaniem jest tylko blokowanie rebow aby nie wyszli, na side zaś jest Mando/BH oraz SBD, z tego wzgledu iz SBD moze sie schowac i walnac ogien z ukrycia a bh snipi, i BH, i mando sie spisza tutaj, poniewaz reby moga chowac sie w tej odnodze w polowie korytarza na side i wtedy albo BH rzuci TD a uciekajacych rebow wykosi SBD, lub tez mando wleci tam z rocketem, efekt ten sam, jak nie smierc to dobic. W miare mozliwosci jezeli side zostanie oczyszczone przystepujemy do ruchowania side, ale i tak obrona lepsza, albo minie czas albo uda im sie przebic, w razie smierci Sitha wycofujemy sie pod imps spawn, SBD dolacza do pozostalych i bronia maina a bh sam na side, chyba ze side oczyszczone. Uwaga dla Mando/BH Nie marnowac td/rocketa na 1 osobe w szczegolnosci na solda/et/clona z 2 spawnami. Probojcie zrobi to gunnem, jakby co SBD was ubezpiecza. Dalej ARC na side i pulse rocket albo zwykly puls, jezeli bh widzi ze ARC przymierza sie do takowego strzalu BH ma go zenispic ale SBD ubiezpiecza jakbyco. Jezeli widzimy arca biegnacego z pulsem, wyjsc na przeciw i zdjac jak najszybciej. BTW BH chowa sie za skrzynia na side i kuca bo widac czerep zza skrzyni. W wyadku gdy otworza sidy, proponuje aby na side zostali SBD i BH/Mando, zas na spawna impow wycfali sie wszyscy, deka ukryta w drzwiach do gena , sith naprzeciw drzwi sold po prawej sitha. Tak mamy sie bronic, w razie gdy zawiedzie tak taktyka, wszyscy wycfac sie do gena i tam bronic.

Teraz po stronie rebs potrzebujemy: ARC, Hero, Jedi, Clone, Sold/ET (wook naprawde rzadko)

Wiec tak, ARC i Hero ida sidem, reszta main, Clone musowo main aby blobowac sitha bo zazwyczja tam jest, w razie gdyby na main byla deka no coz wtedy jedi ma robote... wszyscy oslaniaja go i uwazaja aby nie zginac i i wala w deke, albo zabije ja jedi, albo ktos inny Jedi otwiera sidy i jedziemy ich, ARC i hero wbiegaja drugim wejsciem do gena i robia obj, i jeden drugiego oslania nadem albo rocketem. W razie gdyby na main byla deka i Jedi nie daje rady, nastepuje zmiana, Hero ET na side - chodzi o szybkosc i zwinnosc, ARC clone i jedi main, arc pulse jeid dobija clone oslania i nie daje sie zabic,, w razie gdyby deka uciekala wszyscy skacza  wdol i przesuwaja sie pod drzwi a w miedzyczasie koledzy z side powinni sie uporac ze straza. Kolejna uwaga to szyby. Jezeli ewidentnie wiekszosc stoi w zasiegu szyby, jedi ma ja rozwalic, nie wazne czy zginie, runda wygrana, nawet jezeli ma zabarc 2 klasy jednozyciowe neich to robi, ale ma nie ryzykowac przzeciwko wielozyciowcom, jakos damy rade, i oszczedzac nady na korytarz do wpana impow tam sie przydaje naprawde.

I to wszystko chyba. Pocwiczymy to na najblizszym treningu prosze zapoznac sie z ta taktyka.

Offline

 

#2 2007-07-04 22:34:36

Avanger

Zastepca podkiblowego

Zarejestrowany: 2007-06-29
Posty: 43
Punktów :   

Re: Taktyka: Lunar Base

bravo cody switna taktyka

Zapoznalem:sie z taktyka

moim zdaiem musimy tak robic a co ty cody pozarles wszystkie umysly tK i tp i p3 xD?

Offline

 

#3 2007-07-04 22:37:55

Commander_Cody

Administrator

6108055
Zarejestrowany: 2007-06-29
Posty: 242
Punktów :   

Re: Taktyka: Lunar Base

eee nie ;p po prostu podobna taktyke wymyslilem w 2S xD a z ta deka to tp korzystalo podczas meczu wiec podkradlem ;p

Offline

 

#4 2007-07-05 09:38:20

ciz

Zastepca podkiblowego

Zarejestrowany: 2007-06-29
Posty: 35
Punktów :   

Re: Taktyka: Lunar Base

ja tez sie zapoznalem chociarz na jakims treningu/meczu pewnie zapomne ;s

Offline

 

#5 2007-07-05 13:14:47

Avanger

Zastepca podkiblowego

Zarejestrowany: 2007-06-29
Posty: 43
Punktów :   

Re: Taktyka: Lunar Base

xDDD lol to naucz sie na pamiec xD

Offline

 

#6 2007-07-05 14:05:20

ciz

Zastepca podkiblowego

Zarejestrowany: 2007-06-29
Posty: 35
Punktów :   

Re: Taktyka: Lunar Base

lol moze tobie sie chce ale mi nie bardzo mam wakacje wiec zdala od wszystkiego co ze szkola sie wiarze
chcesz sie uczyc na pamiec ok prosze bardzo

Offline

 

#7 2007-07-05 15:18:15

Commander_Cody

Administrator

6108055
Zarejestrowany: 2007-06-29
Posty: 242
Punktów :   

Re: Taktyka: Lunar Base

sluchajcie, mnie to g obchodzi czy sie tego nauczycie na pamiec czy tez nie, ale macie to znac jak amen w pacierzu. Oczywiscie na treningu najblizszym pokaze co i jak i gdzie, i przed kazdym meczem tez. Ale milobybylo gdybyscie znali to.

Offline

 

#8 2007-07-05 15:20:03

Sausuke

Podkiblowy

Zarejestrowany: 2007-07-05
Posty: 62
Punktów :   

Re: Taktyka: Lunar Base

Spoko taktyka zapoznałem się z nią.

Offline

 

#9 2007-07-25 13:48:44

Killer

Rycerz

6336026
Zarejestrowany: 2007-07-12
Posty: 157
Punktów :   

Re: Taktyka: Lunar Base

Hmm jeśli Saus pamietasz to nL ma potobną taktyke. Jak szliśmy sidem to tam na nas czekał cm. Oul (mando ) i Majin (bh)


[img]http://img292.imageshack.us/img292/8044/pwnedkd9.th.jpg[/img] <---- nie działa wyświetla tego tutaj
xfire: darthkiller14
GG: 6336026

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl